KONEL DRIERS KONEL DRIVERS  DETECTION AND SAFETY

cz en

Stacionární teplovzdušná sušárna

Sušárny patří mezi nezbytné vybavení v mnoha provozech, ať už jde o zpracování ovoce a zeleniny, výrobu těstovin, sušení bylinek, čajů, hub a dalších potravin, ale také k sušení produktů pro výrobu krmiv pro psy a kočky, krmných směsí pro hospodářská zvířata a spárkatou zvěř atd. Oblastí využití je skutečně nepřeberné množství, a stejně tak programů sušáren KONEL, které se i při stejném vybavení postarají o dokonalé usušení jakéhokoli produktu.

Produkty určené k sušení se jednoduše rozprostřou na síta či speciální nosiče a tato síta jsou uložena na vozících.  Sušení probíhá vyhřívaným vzduchem, který pomocí ventilátorů cirkuluje v sušárně a který lze jednoduše regulovat. Speciální snímače v sušárně se starají o zachování požadované teploty, vlhkosti vzduchu, případně i sledování koncentrace etanolu. Díky této technologii je zajištěno optimální sušení zcela automaticky a produkty jsou chráněny před případným přesušením, nadměrnou vlhkostí vzduchu. Více v podrobnějším popisu sušárny.


  • Stacionární teplovzdušná sušárna

    Sušárny patří mezi nezbytné vybavení v mnoha provozech, ať už jde o zpracování ovoce a zeleniny, výrobu těstovin, sušení bylinek, čajů, hub a dalších potravin atd.More