KONEL DRIERS KONEL DRIVERS  DETECTION AND SAFETY

cz en

Sušárna EST-03SM

Nový model sušárny - kompaktní, cenově dostupný, připraven ihned k použití.
 
Po zkušenostech a hlavně na základě požadavků a poptávky našich zájemců a uživatelů sušáren jsme připravili nový model sušárny.
 
Tato sušárna má všechny výhody našich sušáren. Má jednu velkou výhodu navíc  - sušárnu si odvezete sestavenou a jenom ji připojíte k síti. Rozměry sušárny jsou navrženy tak, aby sušárna prošla běžnými zárubněmi (90 cm). Rozměry sušárny jsou - výška 1800 mm, délka 2020 mm a šířka 750 mm. Sušárna má elektrické topení o výkonu 4,5 kW. Je možné ji připojit pomocí běžné 5-ti kolíkové zástrčky do běžné třífázové sítě 400 V, 50 Hz (odebírá proud asi 10 A). K sušárně lze doplnit i výměník na horkou vodu.
 
Sušárna má standardně zabudován regulátor otáček ventilátoru sušení (frekvenční měnič). Intenzitu foukání lze upravit v každém kroku programu. Když je sušený produkt vlhký - těžší, ventilátor se točí rychleji. Při sušení je produkt lehčí - ventilátor se točí pomaleji. Velké využití regulace otáček sušícího ventilátoru je při sušení bylin a čajových směsí. Regulace teploty a relativní vlhkosti během programu sušení je samozřejmostí u všech sušáren firmy KONEL s.r.o. Do sušárny velikosti SM se vejde 20 sít velikosti 1200 mm x 600 mm na jednom vozíku (síta i vozík jsou standardní).